15 Temmuz’da Türkiye’nin tekrardan 1915 Çanakkale destanını yaşadığını söyleyen Gazeteci Güler, “Türkiye bu direnişi en son Çanakkale mücadelesinde göstermişti. 15 Temmuz’da bizlere bir şeyler oldu hepimize cesaret geldi ve tüm Türkiye kendisini sokaklara döktü bu darbe girişimi durduruldu. Bu milletin selası ölmeden önce okundu. Ölümü göze alıp ülke için sokaklara döküldük. Türk millet kendi kefenini giyip demokrasi için ölüme yürüdü dedi. 

78 MİLYON İLE MÜCADELE VERDİK

Darbe girişiminde bulunan FETÖ terör örgütüne karşı Türkiye’nin ayağa kalkarak 78 milyon ile mücadele verdiğini vurgulayan Güler, “Vatandaşlarımız çıplak eliyle bu darbe girişimini durdurdu. Bu millet şaka değil 3. Dünya savaşının önüne geçti.

ŞİFRESİ 1 DOLAR OLANIN ŞEREFİ OLMAZ

1 dolarlar üzerinde FETÖ’nün şifrelerinin yazılı olduğunu söyleyerek ‘şifresi 1 dolar olan eylemin namusu da şerefi de olmaz diyen Gazeteci Güler, “Yüreğimiz halen soğumadı. 15 Temmuz gecesi selalardan güç aldık. Vatan duygusu ile sokaklara döküldük. Bu ülkenin kurtuluşunda emeği geçen küçük büyük her kim olursa eli öpülesi insanlardır” açıklamalarına yer verdi. AHMET ATMACA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here