sahinbey-belediyesi-ozdemirbey-caddesinde-asfaltlama-calismasina-basladi-IHA-20131205AW000513-3-t

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 40 yıldan beri açılması düşünülen fakat bir türlü açılamayan Özdemirbey Caddesi’ni 2 şeritden 6 şeritli yola çıkartarak, 40 yıllık hayali gerçekleştirerek, sorunu çözüme kavuşturduklarını söyledi.
AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Özdemirbey Caddesi ve eski garajlar bölgesi esnafını ziyaret ederek, esnafla sohbet etti.
AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer ve teşkilat üyelerinin de bulunduğu ziyarette esnaflar Mahallelerinde yapılan kentsel dönüşüm ve yol genişletme çalışmalarından dolayı Başkan Tahmazoğlu’na teşekkür etti.
Şahin; “Başkanımız Şahinbey’de önemli çalışmalara imza atmıştır.”
Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürdüklerini kaydeden AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin, 40 günden alandayız. Her gün şehrimizin başka bir yerindeyiz. Esnafımızla, işçimizle ve çiftçimizle beraberiz. 1 milyon 800 bin kişinin elini sıkıp gönlünü alarak bu kampanya sürecini götürmeye çalışıyoruz. Bugün ise Özdemirbey Caddesi esnafımızı ziyaret ettik. Esnafımız Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun yaptığı çalışmalardan çok memnun olduğunu dile getiriyor. Sağolsun başkanımız 40 yıllık hayali gerçekleştirdi. Özdemirbey caddesini genişletti. Yine kentsel dönüşümle modern yaşam alanları oluşturuyor. Yine oto tamirci esnafımız yapılan sanayi sitesinden çok memnun, bitmek üzere olan sanayi sitesinde esnafımız dükkanını almıştır. Hizmetle insanımızın huzurlarına gelince büyük bir memnuniyet görüyoruz. Bu da bizi moral ve motivasyon olarak yükseltiyor.”dedi.
Başkan Tahmazoğlu, “tamirci esnafımıza yeni sanayi sitesi yaptık.”
Esnafın memnuniyetini dile getirdiği ziyarette konuşan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Bugün Özdemirbey caddesi ve eski garajlarda ki esnaflarımızı ziyaret ettik. Burada iki önemli proje gerçekleştirdik.  Birincisi 40 yıldan beri yapılması istenilen ama yapılamayan Özdemirbey caddesinin genişlemesi kentsel dönüşümle gerçekleştirdik. Yolumuzu 2 şeritten 6 şeride çıkardık. Bundan dolayı esnafımız ve vatandaşlarımız son derece memnun. İkincisi ise tamircilerin buradan çıkarılması hem trafiğin rahatlaması hem de esnafın uygun olmayan şartlarda mesleğini icra etmesinden dolayı sıkıntılar vardı. Bu bölgedeki esnaflarımıza ve Şahinbey’deki tüm esnaflarımıza yetecek büyüklükte 970 işyeri olan Şahinbey sanayi sitesini yaptık. esnafımızı buraya taşıyoruz. Yaptığımız bu çalışmada yine esnafımız çok memnun kaldı. İnşallah yeni dönemde bakanımızla birlikte yeni büyük projelere imza atacağız.”dedi.
Uzer, “Başkanımız yaptığı hizmetle esnafımızı mutlu etmiştir.”
AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer ise, “çok mutluyum iki adayımızla birlikte geziyoruz. Vatandaşımızın ilgisi özellikle tamirci esnafımızın bu sanayi sitesinden dolayı memnuniyetini görünce ayrı bir mutluluk duydum. Herhalde siyasetin en güzel taraflarından biride bu güzel şeyler yapılırsa bunun karşılığını da halktan görüyorsunuz. Özellikle dar gelirli kişilerin 10 yıl vade ile kira öder gibi iş yeri sahibi olmaları beni de çok mutlu etti. Bende başkanlarıma teşekkür ediyorum. Sayın bakanımızda Ankara’da gösterdiği başarıları Gaziantep’de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak devam ettirecektir.”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here