AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül beraberinde AK Parti Gaziantep İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Serinevler Mahallesinde ikamet eden Kılınç ailesini ziyaret etti.

Burada ailenin çocuklarına oyuncak veren Gül, Özkeçeci ve Tahmazoğlu, aile bireyleriyle sohbet ederek sorunlarını dinledi. Abdülhamit Gül burada yaptığı konuşmada, “Ramazan ayı münasebetiyle, Belediye Başkanımız ve İl Başkanımız ile birlikte hemşerilerimizi ziyaret etmek ve hayır dualarını almak istedik. Sağ olsun sosyal belediyecilik anlamında, sosyal devlet anlamında gerekeni yapıyor arkadaşlarımız. Şefkat Kart ile Şahinbey Belediyemizin Sosyal Marketinden faydalanan çok sayıda ailemizi gördük. Bu da bizi sevindirdi. Ramazan vesilesiyle duamızda herkesin sıkıntılarından arınmış şekilde bayrama ulaşmasıdır” dedi.

Ziyaret sonrasında Gül, Tahmazoğlu ve Özkeçeci, Şehreküstü Konaklarında kurulan iftar sofasını ziyaret ettiler. Buradaki vatandaşlarla da sohbet eden Abdülhamit Gül, Eyüp Özkeçeci ev Mehmet Tahmazoğlu, iftar vaktinin yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlara yemek dağıttı.

2 BİN KİŞİYE YEMEK VERİLİYOR

Şehreküstü Konaklarında her gün 2 bin kişiye iftar yemeği verildiğini hatırlatan Başkan Tahmazoğlu, “Burada bizi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcımıza ve İl Başkanımıza teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın iftar yemeğine ilgisi çok yoğun. Hayırsever işadamlarımızda her gün bir iftar yemeğini kendisi üstleniyor, onların da kesesine Allah bereket versin. Bu vesileyle bütün vatandaşlarımızın Ramazanını, gelecek bayramını ve Kadir Gecesini kutluyorum. Ramazan’ın rahmeti, bereketi, mağfireti hepimizin üstüne olsun” diye konuştu.

“KARDEŞLİK DUYGUSU BU SOFRADA HİSSEDİLİYOR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül ise, yapılan yemek organizasyonunun çok güzel olduğunu ifade ederek, “Öncelikle bu yemeği verenlerden Allah razı olsun. Gerçekten Ramazan’ın feyzi, bereketi, kardeşlik duygusu, aynı sofrada zengini ile fakiri ile aynı sofrada yemek yemesi bu sofrada gözüküyor ve çok başka bir duygu. Çok bereketli bir yer burası, ben buraları Eyüp Sultan’a da benzetiyorum. Çok güzel dizayn edildi, belediyemiz buruları çok iyi yaptı. Ülkemizin birlik ve beraberliğini sağlayan kardeşlik burada çok fazla hissediliyor. İnşallah ülkemiz bayrama bu kardeşlik duygusu ile girer. İnşallah Ramazan ayının ruhu diğer 11 ayda yaşanır, emeği geçenlere teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Eyüp Özkeçeci de iftar emeğinde emeği geçenlere teşekkür ederek, organizasyon için Başkan Mehmet Tahmazoğlu’nu kutladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here