Gaziantep Eğitim-Bir-Sen’de seçim: Gök güven tazeledi

Gaziantep Eğitim-Bir-Sen'de seçim: Gök güven tazeledi

Eğitim-Bir-Sen Gaziantep Şubesi’nin 6. Olağan Kongresi yapıldı. Tek liste halinde girilen Kongrede mevcut başkan Ahmet Gök, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Gaziantep Şubesi’nin 6. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede mevcut başkan Ahmet Gök, güven tazeledi. Şahinbey Kültür Merkezi’nde düzenlenen kongre Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Eğitim-Bir-Sen’in dünden bugüne elde ettiği kazanım ve çalışmalarını anlatan sinevizyon ile devam eden kongrenin açılış konuşmasını yapan Eğitim Bir-Sen Gaziantep Şube Başkanı Ahmet Gök, “Kudüs’ü İsrail’in başkenti ilan ettiler. İsrail diye bir devlet yok ki başkenti de Kudüs olsun. Kudüs Filistin’in başkentidir ve eğer İsrail’e bir başkent arıyorlarsa o başkent Washington’dur” dedi.

Müslümanların bir araya gelip kenetlenmesi ve tek yumruk olması gerektiğini belirten Gök, “Biz bunu başardıktan sonra tüketen değil, üreten bir toplum olacağız. İnşallah bu günleri göreceğiz. Ülkemizde halen kirli yapıların hakim olduğu alanlar var. İnşallah tek tek, bir arada birlik ve beraberlik içerisinde bunları kuracağız. Yeni Türkiye’yi hep birlikte inşallah inşa edeceğiz. Yani ümitsizlik yok. Çünkü Allah bizimledir” diye konuştu.

İŞTE AHMET GÖK’ÜN YENİ YÖNETİMİ

Tek listeyle gidilen seçimde güven tazeleyen mevcut başkan Ahmet Gök başkanlığındaki yönetim kurulunda Eyüp Güneş, Mehmet Demir, Taner Doğruer, Yasin Vırıt, Mustafa Uğur Özdal ve Ekrem Kirik’ten oluştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here