Gaziantep AFAD İl Müdürü Ahmet Taşkesen, İdare Mahkemesi’nin kararıyla görevinden alındı. Taşkesen’in Afad Başkanlığı’nın öğretmen kadrosunda görevlendirildiği belirtildi.

REFERAN-RESİM-481x320 (1)

Bir süredir eski il müdürünün mahkemeye taşıdığı ve bazı çevrelerin de her türlü karalama ve kampanyalarla yıpratmaya çalıştıkları bir isimdi Ahmet Taşkesen. Ancak hakkında yolsuzluk, hırsızlık, usulsüzlük vs. bulamadıkları için bu kampanyada çok zorlandıkları kamuoyunun gözünden kaçmadı. Eski defterleri karıştırdılar yine olmadı. Nihayet İdare Mahkemesi’nden -ki daha önce böyle bir karar örneği bulunmamasına karşın- bu kararı aldırmayı başardılar.

17393756821.02.2016164441gaziantepgunes

 

Taşkesen’in bu mağduriyetiyle ilgili kamuoyunun ne yapacağı merakla bekleniyor.

k_02110927_img_7059

Biz de anteppress olarak konunun takipçisi olacağız.

2 YORUMLAR

  1. Anasınıf öğretmeni iken müdür oldun şimdi ise öğretmen yine de iyi. Seni oraya getirenler senden görev değil semirmek beklediler. Bunu böyle yapanlar çok uyanık ama senin niye oraya atandığını bilenler enayi mi? Kamu oyu serçezedelere bağlı dernekler değil bunu böyle bilin. Hocam kamuoyu Nizip kampındaki rezaleti bilmesi için açıklama bekliyor.

  2. Geçtiğimiz gün davayı açan sinan denen …. gördüm gözgöze geldik sert bakışlar attım… gittiğimizde suriyeli leri azarlayan camiler parklar işgal altında diyen bu adamı tekrar göreve getirirlerse artik birşey demiyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here