baskan-sahin-nizipte-vatandaslarla-iftarda-bulustu-

Ak Parti il ve ilçe teşkilatları için gerçekleştirilen iftar yemeğine Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Ak Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, milletvekilleri, ilçe ve belde belediye başkanları ile partililer katıldı.

Ak Parti Genel Sekreteri ve Gaziantep Milletvekili Abdülhamit Gül, iftar programında yaptığı konuşmada, partinin asıl kahramanları olarak gördükleri teşkilat üyelerine teşekkür ederek, “Her seçimden başarı ile çıkan bir partiyiz. Bu başarıda en büyük pay, siz teşkilat mensuplarımızındır. Özellikle kadın kollarımız, gençlik kollarımızın emekleri büyük. Partimizin başarısı için gecesini gündüzüne katan, adeta çalmadık kapı, girmedik ev bırakmayan siz teşkilat mensuplarımız başarımızın en büyük kahramanlarıdır. Hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti’;nin geçtiğimiz günlerde yapılan olağanüstü genel kurul toplantısına da değinen Gül, şöyle devam etti:

“Biliyorsunuz kısa süre önce büyük kongremizi yaptık. Bizim siyasi hayatımızda kongreler genellikle partilere kan kaybettirir. Ama Ak Parti çok şükürler olsun ki, kongreden güçlenerek çıktı. Başbakanımız sayın Binali Yıldırımın öncülüğünde ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’;ın liderliğinde Türkiye’;nin tüm meselelerini bir bir çözeceğiz. Herkes şunu çok iyi bilsin ki, hendek siyasetine, kan siyasetine, terör siyasetine asla prim vermeyeceğiz. Terörle mücadele hükümetimizin önceliğidir. Gerek PKK, gerek DAEŞ, gerekse de Paralel Devlet Yapılanması FETÖ terör örgütleri ile mücadelemiz, tek bir terörist kalmayıncaya kadar, tüm silahlar gömülene kadar tavizsiz bir şekilde devam edecektir. Diğer taraftan da ekonomik istikrarı sağlamak için gerekli adımlar atılmaya devam edecek.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here