AK Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Başkan Adayı Ali Şahin Milletvekilleri Derya Bakbak ve Ali Şahin; Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve AK Parti İL Başkanı Ahmet Uzer  TÜMSİAD Gaziantep  Şubesini ziyaret etti.

AK Parti heyeti, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep Şubesi üyeleri tarafından kapıda karşılandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren TÜMSİAD Gaziantep Şubesi Başkanı Cuma Çekici, katılımcılara dernek hakkında kısa bir birifing verdi. Çekici’nin karşılama konuşmasının ardından konuşan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu yeni dönemde de dernek üyelerinden destek istedi. Fadıloğlu, sivil toplum kuruluşlarının ileri demokrasilerde önemine dikkat çekti. Fadıloğlu, “Bildiğiniz üzere 2009 yılından bu yana Şehitkamil Belediye Başkanlığı görevini yürütüyorum. Son yapılan düzenleme ile Büyükşehir’in sınırlarının genişlemesi ile birlikte yeni dönemde de inşallah adaylığımız genel merkezimiz tarafından onaylandı. İnşallah bundan sonraki süreçte de bundan sonra sizlere hizmetkar olmak istiyoruz. Sivil toplumun gücüne inanıyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de sizlerle el ele gönül gönüle memleketteki hayat standartlarını daha yukarıya çıkartmak adına daha yeni projelerle hep birlikte sizlere hizmet etmeye talibiz” şeklinde konuştu.

Fadıloğlu’ndan sonra TÜMSİAD Gaziantep Şubesi üyelerine seslenen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise gerçekleştirdikleri projeleri anlattı. Tahmazoğlu, yeni dönemde de kazandığı takdirde insana ve maneviyata yönelik hizmetler ve projeler yapacaklarını belirterek, “Buraya kendi evime gelmiş gibi hissediyorum. Yeni dönemle alakalı olarak Allah nasip ederse yatırımlarımız devam edecek ama özellikle kültüre, insana, insanın maneviyatına dokunan yatırımlara daha bir ağırlık vereceğiz. Çünkü insana yapılan yatırım her şeyin üzerindedir” ifadelerini kullandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı ve Gaziantep  Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fatma Şahin de birlik ve beraberlik mesajları verdi. Şahin, “Buraya gelirken gerçekten kendi yuvamıza gelir gibi hissediyoruz. Çünkü aynı pencereden dünyaya bakıyoruz. Aynı ideale, aynı hedefe kilitlenmiş durumdayız. Ben bu duruşunuzdan dolayı ülkem adına, ülkemin demokrasisi adına, ülkenin kalkınması adına istikametiniz ve rotanızdan dolayı Allah hepinizden razı olsun diyorum. Allah’ın izni ile gücümüzü birleştirdiğimiz zaman Anadolu insanının neleri başarabildiğini bütün dünyaya göstereceğimiz yeni bir Türkiye’yi de hep beraber inşa edeceğimizi görüyoruz. İşbirliği, güç birliği ve koordinasyonla bunu başarmış olacağız” dedi.

Program Fatma Şahin’in katılımcılara projelerini slayt halinde sunumunun ardından sona erdi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here