Ampul-KaranlıkSeçim çalışmaları kapsamında dernek ziyaretlerini sürdüren Ak Parti Gaziantep Milletvekili ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Fatma Şahin, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu; Adıyaman Balyanlılar ve Gaziler Vakfı Gaziantep Şubesi ziyaretinde büyük ilgi ile karşılandı.

Ak Parti teşkilat üyelerinin de bulunduğu ziyarette Adıyaman Balyanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği ve Türkiye Gaziler Vakfı Gaziantep Şubesi başkanları ve üyeleri ile uzun süre sohbet edildi. Adıyaman Balyanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Rıza Yıldırım ve Türkiye Gaziler Vakfı Gaziantep Şube BaşkanıMehmet Yeter, bugüne kadar yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, bundan sonrada istikrarın süreceğini ve hizmetlerin devam edeceğini belirtti.

GAZİANTEP’İ BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ

Türkiye Gaziler Vakfı Gaziantep Şubesi ziyaretinde konuşan Ak Parti’nin GaziantepBüyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Fatma Şahin, “Yaptığımız ziyaretlerde kendi evimize gidermiş gibi gidiyoruz. Yüreğinizdeki sıcaklığı bütün yüreğimizle hissediyoruz. Buradaki olan kardeşlik hukukumuzun her geçen gün daha da genişleyerek devam ettiğini görüyoruz. Allah sizlerden razı olsun. Bu coğrafya her zaman zordur. Coğrafya bir kaderdir. Bu kaderimizde bizim toplumumuzun toprağımızın, istiklalimizin istikbalimizin, bayrağımızın dalgalanması için Şehitlerimiz canını, Gazilerimiz bedenini, sağlığını vermiştir. Onların aileleri burada, büyük bir fedakarlıkla bu yolculuğa devam etmiştir. Bugün burada eğer büyük bir huzurla bu topraklarda yaşıyorsak bu sizlerin sayesindedir. Hepinizden Allah razı olsun diyorum, hakkınızı helal edin diyorum. Allah’ın izniyle sizin çocuklarınızla beraber çok daha huzurlu, Mutlu ve güzel günler yaşayacağınız bir Gaziantep’i birlikte inşa edeceğiz. Birlikte yaşayacağız, birlikte yaşatacağız, birlikte var olacağız” dedi.

ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR

“Bu vatan için seve seve canları feda eden Gazilerimiz ve şehitlerimiz bizler için çok önemli” diyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, şunları söyledi:

“Şehitlerimizin ve Gazilerimizin haklarını ne yaparsak yapalım ödeyemeyiz. Başta Başbakanımız ve Sayın Bakanımız, Şehit ve Gazi ailelerimiz için Türkiye’nin hayal dahi edemeyeceği çalışmalar yaptılar, gerçekleştirdiler. Kendileri de ifade etti, Genelkurmay Başkanımız kendilerine ayrılırken teşekkür ederek ‘Bizim hayal ettiklerimizin yüzde 88’ini siz gerçekleştirdiniz’ diye teşekkür ediyor. Bu önemli bir şey, Allah razı olsun. Birçoğu bu işin edebiyatını yapıyor ama işi meydana koymak çok ayrı bir şey. 5 yıl önce ben hatırlıyorum, sizler eski bağ-kur binamızda faaliyetlerinizi yapıyordunuz. Derneğimiz oradaydı. Bizlerde oraya gidiyorduk. Daha küçük bir alandı. Daha sonra bina yıkılınca Başkanımızın talebi üzerine bizde hiç tereddüt etmeden sizlere burayı tahsis ettik. Gönül ister ki daha geniş bir yer olsun. Onu da Sayın Bakanım yaptırıyor. Orada da inşallah daha geniş bir ortamda faaliyetlerinizi devam ettireceksiniz. Şehit ailelerimizde yine bizim Şehitler Parkı’nın içinde faaliyetlerini devam ettiriyor. Bu anlamda Allah hepinizden razı olsun.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here