33343395818.10.2015122812gaziantepgunes

Gaziantep’te bazı işadamları ve Türkmen aşiretleri, törenle AK Parti’ye yeniden üye oldu. İbrahimli Mahallesinde bulunan AK Parti seçim irtibat bürosunda gerçekleşen törende, AK Parti’ye katılanlara rozetini Gaziantep Milletvekili Adayı Ahmet Uzer taktı. Uzer yaptığı konuşmada, “Bugün de çalışmalarımıza seçim büromuzda kalabalık bir şekilde başlıyoruz. Bugün aramızda değerli arkadaşlar var. Bizleri ziyaret ettikleri için ve bizlerle birlikte hareket etme kararı aldıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Birlik beraberliğe çok ihtiyacımız olduğu günde özellikle etrafımızdaki ateş çemberinin içerisinde bizimde istikrarımızın bozulması için, iç ve dış güçlerin çabaları var. Ama net olarak söylüyorum: Türkiye’nin birliğini beraberliğini kimse bozamayacak. Ben AK Partide beraber siyaset yapmak için gelen arkadaşlara tekrar hoş geldiniz diyorum” dedi.
AK partiye katılan gençler de “AK Parti üyeliğimizi yeniledik. Çok mutluyuz. İnşallah partimiz 1 Kasım seçimlerinde tek başına iktidar olur” diye konuştular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here