1028001585352016102526gaziantepgunes

AK Parti Gaziantep Milletvekili Canan Candemir Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve AK Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeci, Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen bombalı saldırıda yaralanan polis memuru ve vatandaşları tedavi gördükleri hastanede ziyaret ettiler.

Yaralıların bir talebi olup olmadığını soran yetkililer geçmiş olsun dileklerinden bulundular. Milletvekili Canan Candemir Çelik, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve AK Parti İl başkanı Eyup Özkeçeci, geçtiğimiz gün Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde gerçekleştirilen bombalı saldırıda yaralanan ve çeşitli hastanelerde tedavileri süren vatandaşları ve polis memurlarını ziyaret ettiler. Yaralılara acil şifalar dileyen ve geçmiş olsun diyen yetkililer yaralıların bir ihtiyaçlarının olup olmadığını da sordular.

TALEPLERİ DİNLEDİLER

Ziyareti sosyal medya hesabından da duyuran AK Parti İl Başkanı Eyup Özkeçeci, “Refakatçi ve hasta yakınlarımızın durumlarıyla ilgili bilgi alarak, taleplerinin karşılanması için gerekli talimatları verdik.” ifadelerine yer verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here