660003059.5.201615159gaziantepgunes Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Anneler Günü dolayısı ile Şahinbey bölgesinde ikamet eden 84 yaşındaki Münire Küçükaslan’ı, eşi Elif Tahmazoğlu ile birlikte ziyaret ederek anneler gününü kutladılar.

“ÇİLEMİZİ DOĞMADAN ÇEKMEYE BAŞLAYAN ANNELERİN ELLERİNDEN ÖPÜYORUM”

Şahinbey İlçesinde ikamet eden, kimsesiz ve yalnız yaşayan 84 yaşındaki Münire Küçükaslan’ı ziyaret eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Münire annemizi ziyaret edip hayır duasını aldık. Anneler günü münasebetiyle tüm annelerin Anneler Günü’nü bir kez daha kutluyor ve onlara hayırlı ömürler diliyorum. Daha doğmadan bizim çilemizi çekmeye başlayan ve ölünceye kadar da hep evladım diyen, tüm annelerin ellerinden öpüyorum” dedi.

DUALARIM ONUNLA

Şahinbey İlçesinde ikamet eden 84 yaşındaki Münire Küçükaslan, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Allah ondan razı olsun. Evimizi şereflendirdi. Kendisi buraya kadar gelerek, Anneler Gününde beni unutmadı. Bu beni çok duygulandırdı. Dualarım her zaman onunla olacaktır. Allah ondan binlerce kez razı olsun” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here