www_antoloji_com_669757_727

ANTEB’İ ANLAMAK,ONUN GİZLERİNİ VE SICAK DOSTLUĞUNU DERİNLEMESİNE GÖREBİLMEK İÇİN ANTEB ARZINDAN UZAK OLMAK GEREKİYORMUŞ.HÜCRELERİMİZE KADAR BU DUYGUYU YAŞAYAN GÜNAHLARINI İTİRAF EDEN BİRİNİN RUH HALETİ İLE YAZIMA BAŞLIYORUM.

DOKUZ YILLIK ANTEP’TE ÖĞRETMENLİK HAYATIMDA HEP SICAK BİR İLGİ,SEVGİ,SAYGI VE DOSTLUĞUN EN DERİNİNİ YAŞADIM. ANTEP’TE BİR MÜDDET YAŞAYAN BİR İNSANIN BAŞKA BİR ŞEHİRDE YAŞAYAMAYACAĞINI UYGULAMALI OLARAK ÖĞRENDİM.
BİR ÇOK DOSTU HÜZÜNLENDİRMENİN ACI TOKADINI YEDİM.ANTEP’TEN UZAK KALMANIN PİŞMANLIĞI İLE YAZILAN BU YAZI BİR NEVİ PİŞMANLIĞIN KALEME DÖKÜLMÜŞ HALİ OLDU.
ANTEP YAŞAYAN CANLI BİR KÜLTÜR,SICAK İNSANLAR,YARDIMSEVER DOSTLUKLAR.İKLİMİ GİBİ ILIK ARKADAŞLAR,CAMİİ VE CEMAAT İLGİSİ.
İNSANA DEĞER VEREN SAMİMİ KİŞİLİKLER.ÖZELLİKLE MERVEŞEHİR’DE Kİ GECE MUHABBETLERİNİ UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL.MEHMET BEY’İN İHLASLI VE KALBTEN DÜŞÜNCESİNİN ÜRÜNÜ OLAN BU MERVEŞEHİR BİZE MERVE İLE SAFAYI HATIRLATAN BU KÜÇÜK BÖLGEDEKİ DOSTLUKLARI UNUTMAK MÜMKÜN DEĞİL.İBRAHİMLİ’DE İ.H.L ‘DE GEÇEN 9 YIL BAZEN RABBANİ HAZZIN ZİRVE YAPTIĞI,HÜZNÜN TABANDA GEZDİĞİ SIKINTILI GÜNLER.İSLAM RUHUNDAN VE BİLİNCİNDEN UZAK İDARECİLERİN İMAM HATİP NESLİNE YAPTIĞINI DÜŞMAN BİLE YAPAMAMIŞTIR.DİN DÜŞMANLARI BU NESLİN KILINCINI BİLELEMİŞ,BİLİNÇ VE ŞUUR SEVİYESİNİ YÜKSELTMİŞ FAKAT  KİMLİĞİNDE İSLAM YAZAN  BİR ÇOĞUDA İLAHİYATÇI OLAN BU İDARECİLER NEFSANİ DAVRANMIŞ.HER YERDEN YARALI BU İ.H.L NESLİNİN RUHANİ VE MÜCADELE ARZUSUNU BAŞKA KANALLARA AKTARMIŞTIR.BÜTÜN MENFİ VE OLUMSUZ YÖNLERİNE RAĞMEN İHL’DEN  ÇOK AKILLI,BİLİNÇLİ GENÇLER ÇIKMIŞ VE ECDADININ BEKLEDİĞİ NESİL OLDUĞUNU GÖSTERMİŞTİR.
DOSTLARIMIZIN BÖYLE BİR SİTE AÇTIĞINI GÖRÜNCE DAYANAMADIM.2 SATIR KARALAYIM DEDİM.EMEĞİ GEÇEN BÜTÜN DOSTLARIMA BAŞTA BÜLENT KARDEŞİM OLMAK ÜZERE HEPSİNİ TEBRİK EDİYORUM.ANTEB’TE BULUNMAKTA DOSTLUĞU DERİNLEŞTİRME İŞİNE YARDIM EDEN GÜZEL DOSTLARIMA SELAM.
 
                                                                                                        ANTEP SEVGİSİ VE AŞKIYLA LEBALEB DOLU KARDEŞİNİZ 
                                                                                                  HALİT KAYGISIZ                                       

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here