27363361618.06.201514119gaziantepgunes

Çevreci belediyecilik anlayışıyla hareket eden Şehitkamil Belediyesi, Batıkent Mahallesinde yapımına başladığı parkı, kısa bir süre içinde tamamlama aşamasına getirdi. Çocuk oyun gruplarından spor aletlerine, yürüyüş parkurundan engelli merdivenin yer aldığı park, önümüzdeki günlerde vatandaşların hizmetine sunulacak.

MAHALLEMİZE GERÇEKTEN GENİŞ VİZYONLU VE KALİTELİ BİR PARK YAPILIYOR

Daha yeşil ve yaşanabilir bir ilçe için çalışmalarını sürdüren Şehitkamil Belediyesi, Batıkent Mahallesine yeni bir park daha kazandırıyor. Şehitkamil Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, çocuklar için oyun alanları, spor aletleri, yeşil alanlar, yürüyüş yolları, engelli merdiveni, oturma bankları, gibi birçok özelliği bir arada sunuyor. Çevre düzenlemesi, çimlendirme ve ağaç dikiminin ardından, park. Önümüzdeki günlerde hizmete girecek. 9 bin 500 metrekare alana inşa edilen parkın mahalleye ayrı bir güzellik katacağını belirten Batıkent Mahalle Muhtarı Mecit Katırcı; “Şehitkamil Belediyemiz tarafından Batıkent Mahallemize yapılan bu yeni parkta, daha önce yapılan Anneler Parkı kadar muhteşem ve eş değer durumunda olan bir park. Bu parkta, oyun alanları, spor aletleri, yürüyüş parkurları, oturma bankları, yeşil alanlar ve en önemlisi engelli kardeşlerimiz için engelli merdiveni yer alıyor. Mahallemize gerçekten geniş vizyonlu ve kaliteli bir park yapılıyor. Çok az bir süre sonra parkımız hizmete girecek ve vatandaşlarımız bu parktan en iyi şekilde yararlanacaklar. Parkımızın hem polis merkezinin yanında olması hem de anaokulunun yanında olması emniyet açısından da çok önemli bir konu. Ailelerimiz gönül rahatlığıyla sabah akşam parktan yararlanabilecekler. Mahallemize böylesine anlamlı hizmetleri kazandıran Şehitkamil Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

1 YORUM

  1. başkanımızdan Allah razı olsun ama kırsal bölgelerinde bu hizmetlere ihtiyacı var. Ak partiye ağırlıklı oy kırsaldan çıkıyor ama ağırlıklı hizmetse lüks yerlere 🙁

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here