Kıymetli anteppress.com takipçileri.

Gaziantep’in en çok takip edilen haber sitelerinden biri olan ve her platformdan insanın görüşlerini rahatlıkla ifade etme fırsatı bulduğu sitemiz, yeni yayın döneminde yeni bir projeyle huzurunuzda ve hizmetinizde olacak.

Bu projeyle; “Akademik ve Sosyal Olgular”ı açık açık konuşma fırsatı bulacağız. Birbirinden farklı düşünceleri kavga ve tahammülsüzlük ortamından uzak bir sistemde tartışmaya açacağız. Anteppress’ i bir mektep haline getirmeye çalışacağız.

Görüş ve kanaatiniz ne olursa olsun bize yazabileceğiniz bir ortam sunacağız. Kişisel hak ihlali veya iftira nitelikli veya artniyetli olmayan bütün düşüncelerinizi sayfalarımıza taşıyacağız. Bu anlamda hiçbir sansür ve karartma yapmadan fikirlerinizi aktaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Eğitim, Mülteciler, Kentsel Dönüşüm, Trafik Sorunu, Sanayideki Atılımlar, Güvenlik Sorunu, Gaziantep’teki Akademik Hayat, Kaybolan Meslekler, Küçük esnaf ve AVM’ ler gibi bir çok konuyu tartışmanızı isteyeceğiz.

Ve burası önemli: Gaziantep’in bu konulara ayıracak vaktinin olmadığı ve mülakatlarımıza az sayıda insanın duyarlılık göstereceği yönündeki olumsuz fısıltılara kulak asmadığımızı -asmak istemediğimizi- belirtmek isteriz. Gaziantep  hiç kuşkusuz bir değerler şehri, bir markalar şehri; çok sayıda kafası çalışan insanların bulunduğu devasa bir şehir. Doğu-Batı arasında köprü vazifesi olacak stratejik bir şehir. Her türlü etnik, sosyal ve siyasi kavgalar için potansiyeli bulunan ancak buna hiç bir zaman meydan bırakmayan bir hoşgörü ve kardeşlik şehri. Bu nedenle ümitvarız ve bu projemizin çok hayırlı neticeler doğuracağına inanıyoruz.

İnanıyoruz ki “Anteppress Gündem”; kafası çalışan, mürekkep yalamış, eli kalem tutanlar için bilgilerinin zekatını verme, yazmak isteyip de bir platform bulamayanlar için de bir fırsat olacaktır.

Ayrıca mülakatlarımıza katılıp duyarlılık göstermeniz okuyucularımızı ve bizi onure edecektir.

Şimdiden hepinize çok teşekkür ediyoruz.

Selam ve dua ile…

1 YORUM

  1. selam sevgili kardeş.Yeryüzünde bir yıldız da olsa ışıldamasına vesile olabilirsek bahtiyar olacağız.Nice güzel çalışmalara…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here