dfYardım kuruluşlarının yıllardır sürdürdüğü ve mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimize yılda bir kere de olsa kurban eti ikram etmek için yaptığı kurban organizasyonlarına bu sene Anteppress’den iki yazarımız da iştirak edecek. Filipinlerdeki Moro bölgesine Mustafa Yıldız ve Kenyaya gidecek olan Fatih Tamer  yaklaşık bir hafta bölgede kalarak kurban bayramı süresince yapılacak faaliyetlerin organizasyonunda yer alacak.

Deniz Feneri aracılığıyla gidilecek organizasyonda Kurban kesim ve dağıtım faaliyetleri titizlikle gerçekleştirilerek yapılan kurban bağış hisselerine göre kesimler yapılacak. Kesimden hemen sonra sms ile bilgilendirme yapılmakla birlikte bayram sonrası kurban kesim sertifikası ve kesim anına ait bağışçının isminin okunduğu  kamera kaydı  bağışçılara gönderiliyor.

Deniz Feneri derneğinin kurban hisse bedeli tüm masraflar dahil yurtdışı için(Filistin Bosna Suriye hariç) 360 TL olarak belirlenmiş.

Yazarlarımıza iyilik adına yapılacak bu yolculukta kolaylıklar dilerken insanlık adına yapılan çalışmaların artmasını ve daha fazla insanımızın mazlum coğrafyalardaki kardeşlerimizle hemhal olmasını ümit ediyoruz…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here