Malumunuz olduğu üzere güzel şehrimizin en güçlü, en ilkeli internet sitelerinden biriyiz.

Özellikle belli bir kesimin vazgeçilmez bir alışkanlığı haline geldiğimizin farkındayız.

Her yayın döneminde olduğu gibi bu yayın döneminde de büyük bir yenilik ve sürpriz ile huzurlarınızda olacağız.

Bu yeniliğimiz belki biraz garip biraz yabancı gelebilir.  Daha önce bunun bir örneğinin olduğunu bilmiyoruz, bu yönüyle belki de böyle yayın yapan ilk internet sitesi olacağız. 

Peki yeni yayın dönemindeki yeniliğimiz ne?

Yenilik, anteppress’i sizlere arz etmek.

Bu nasıl olacak derseniz, izah etmeye çalışalım.

Anteppress’i, birçok editörü ve birçok muhabiri olan bir siteye dönüştürmek , siz değerli okuyucularımızı interaktif bir katılımcı haline getirmek istiyoruz.

Sizler anteppress okuyarak, takip ederek, yorum yaparak, haber analizleri yaparak zaten katkıda bulunuyordunuz.

Ama bundan sonraki yeni yayın döneminde sizleri anteppress’e daha aktif bir şekilde katılmaya davet edeceğiz. Herhangi bir haberle ilgili yapmak istediğiniz yorumları, şahit olduğunuz herhangi bir mesele hakkındaki fikirleri anında bize ulaştıracaksınız. Biz de yazdığınız haberin okuyucularımızın karşınıza haber olarak çıkmasını sağlayacağız.

Gazi şehrimizin güncel hayatından veya küresel anlamda ki gelişmelerden çıkardığınız analizlerinizi bize göndererek onun haberleşmesini sağlayacaksınız. Bu habere isterseniz kendi yakaladığınız veya tercih ettiğiniz fotoğraflarınızı ekleyebileceksiniz. Haberin alt kısmına isminizi yazarak sizi de sitemizin bir parçası haline getireceğiz.

Bize anteppress@hotmail.com mailinden veya @anteppress twitter adresinden ulaşabileceksiniz.

Sitemizin yeni yayın döneminin hayırlara vesile olmasını diler, bundan sonraki yürüyüşümüzde bizleri yalnız bırakmamanızı istirham ediyoruz.

Selam ve Dua ile…