havaalanina-belediye-otobusuBüyükşehir’in Havaalanı otobüsünü kullanan var mı? Kullanabilen ya da.. ?

Alana gitmek için ne zaman geleceğini bilemiyorsunuz. Otobüs şoförleri yarım saate gelir saat başı gelir diyor eski usül ama gelmiyor. diyelim ki bindiniz havaalanına gideceksiniz ya, yoo önce Oğuzeli’ ne uğranacak. Uçağınız filan mı var, yani hikaye..

Daha mı kötü bilemiyorum ama… biniyorsunuz yine Oğuzeline giriliyor. Yol yorgunluğunuzun yetmediğini düşünmüş olabilir belediyemiz. Daha daha beteri Karataş’a girince hah az kaldı diyorsunuz hooop arka tarafa bir Kredi Yurtlar Kurumu önüne dönüyor otobüs, bildiğiniz bir O çiziyor geri dönüp U çekerek Barbaros Camii’nin ordan, üniversite istikametine devam ediyor.

Ha bu arada siz alandan binince 6 TL ödüyorsunuz ama Oğuzeli’nden binen o kadar ödemiyor .. Yani Hazır geçmişken yoldakileri de toplayalım mantığıyla hem havaalanına giden/gelen hem de Oğuzeli’nden ve yoldan gelecek insanlara eziyet ediliyor.

Açarsın bir hat daha Oğuzeli – Merkez şeklinde bu eziyeti yapmazsın…

Ama işte.. ….. (bu arada istanbulda havataş 14 lira antepte 10 lira. İstanbulda kıtadan kıtaya gidiyorsunuz nerden baksan 70-80 km . Antep’te havaş 25 km ye bu kadar )

Yerseniz…

 

Fatih Tamer-Anteppress

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here