Başbakan Yardımcısı Şimşek’ten yaralı polislere ziyaret

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, önceki gün DEAŞ’lı canlı bombanın kendisini patlaması sırasında yaralanan ve Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde tedavi altına alınan polis memurlarını ziyaret etti.
 Başbakan Yardımcısı Şimşek’ten yaralı polislere ziyaret

Hastane girişinde Gaziantep Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Savaş Gürsoy ve Hastane Başhekimi Doç. Dr. Murat Taner Gülşen ile hastane yöneticileri ve doktorlar tarafından karşılanan Başbakan Yardımcısı Şimşek’e Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Emniyet Müdürü Erhan Gülveren, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu eşlik etti. Şimşek, hastalarla ilgili Başhekim Murat Taner Gülşen’den bilgi alırken yaralı polis ve yakınlarına geçmiş olsun dileğinde bulunarak çiçek verdi.

GAÜN Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Murat Taner Gülşen, Bakan Şimşek’e patlamadan sonra getirilen birisi Suriyeli olmak üzere 7 kişinin tedavi altına alındığını, yaralılardan ikisinin polis memuru olduğunu bildirdi. Şimşek ziyaretin ardından hastaneden ayrıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here