derya_bakbak2

AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesini ziyaret etti.

 

Özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak’a, Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Doç. Dr. Hayati Deniz, Tıbbi Hizmetler Başkanı Opr. Dr. Selim Bülent Cansunar, İdari İşler Başkanı Dr. Selda Aslan, Başhekim Opr. Dr. Fatma Kılınçoğlu eşlik etti.

 

Gerek vatandaşlar gerekse hastane çalışanları bu ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler. Yeni doğan Ünitesinde ilk ziyaretçisinin bir Milletvekilli olduğunu ifade eden bir vatandaşın, ‘’İnşallah kızım büyüyünce Milletvekili olacak’’ duası sempati ile karşılandı.

 

Milletvekili Derya Bakbak da temsilde artık tüm engellerin kalktığını ifade ederek; özellikle kız çocuklarımızın eğitimine önem veriyoruz. Anne olan kadınlarımıza hayata geçirdiğimiz düzenlemelerle süt izinlerinden kreş hizmetlerine, doğum izinlerinden erken emekliliğe kadar geniş bir yelpazede sunduğumuz imkanlarla kadınlara pozitif ayrımcılığa devam ediyoruz.

 

“Kadın kimliğine bu kadar çok yönlü yaklaşmamızın sebebi aslında kadını sadece kadın olmayıp aynı zamanda bir eş, bir anne olmasıdır. Bugün Cengiz Gökçek Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesini ziyaretimiz de bu çerçevede olmuştur. Biz AK Parti olarak sürekli sahadayız, vatandaşlarımızla beraberiz. Onların karşılaştıkları sorunları çözme noktasında çaba sarf ediyoruz. Hemşire kardeşlerimizle de bilgi alışverişinde bulunduk. İhtiyaçlara yönelik çözüm çalışmalarımız artarak devam edecektir.

 

8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz. Bu önemli günde umuda dair, en güzel şeyin yeni bir hayat olduğunu düşündüğümüz için bugünü annelerimizle geçirmek istedim. Bu vesileyle tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü bir kez daha kutluyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here