12 Haziran 2011’de 24. dönem milletvekili olarak başladığım görevimi 7 Haziran 2015 tarihi itibari ile tamamlamış olacağım.

Bilinmesini isterim ki;

​Bu süre zarfında popülist siyasetçi değil, çalışan, üreten bir milletvekili olmak için çabaladım.

Şahsıma verilen tüm görevleri büyük bir gayretle yaptım. Her işimi kendi başıma milim milim, nakış nakış, büyük emek ve büyük fedakârlıklarla yerine getirmeye çalıştım.

Ankara’daki meclis çalışmalarına hiç aksatmadan sürekli ve eksiksiz olarak katkı sağladım. Hafta sonları ve bayramlar dahil Gaziantep’ teki bütün çalışmalara, organizasyonlara, esnaf ziyaretlerine, teşkilat çalışmalarına severek ve coşkuyla katıldım. Şehrimin tüm sorunlarını Ankara’ya taşıyarak çözüm aradım. Bana gelen tüm talepleri ayırım yapmadan, hâk ölçüsünde karşılamaya çalıştım. Kimsesizlere, kız çocuklarına, engellilere, öksüz ve yetimlere destek oldum.

Kısacası 4 yıl boyunca GAZİANTEP’İN KIZI / EVLADI olarak, ülkeme ve şehrime gururla hizmet ettim. Ben hemşerilerime hakkımı peşinen helal ediyorum. Onlardan da helallik talep ediyorum.

Şüphesiz ki, millete hizmet etmek sadece milletvekilliği ile olmaz. 2 üniversite ve doktora düzeyindeki eğitim seviyemi, milletvekilliği tecrübemi, deneyimlerimi ve gençliğimi başta ülkem ve mensubu olmaktan gurur duyduğum Gaziantep’im için bu can bu bedende olduğu sürece vermeye devam edeceğim. İçimde iyi bir şeyler yapmış olmanın huzurunu duyuyorum. Bu hizmetten kazancımın da emr-i hak vaki olduğunda, Türk Bayrağına sarılmak olduğunu düşünüyorum.

 

Hepinizi saygı ve sevgilerimle selamlıyorum.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here