baskan-fadiloglu-personele-moral-verdi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep’teki bombalı araç saldırısında yaralanan belediye personellerini ziyaret etti. Tedavilerinin ardından iyileşerek işbaşı yapan personeller, ‘geçmiş olsun’ ziyareti dolayısıyla Başkan Fadıloğlu’na teşekkür etti.

PERSONELLER BAŞKAN FADILOĞLU İLE MORAL BULDU

Gaziantep’te geçtiğimiz günlerde İl Emniyet Müdürlüğü binası önünde bomba yüklü araçla saldırı düzenlenmişti. Terör saldırısında 2 polis şehit olmuş, 18’i polis, 22 kişi de yaralanmıştı. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, patlamada yaralanan Şehitkamil Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Personeli Adem Kılıç ile Şehitkamil Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Personeli Bülent Payaslı’yı işe başladıkları ilk gün ziyaret etti. Ziyaretlerinde personele moral veren Başkan Rıdvan Fadıloğlu, her durumda personellerinin yanında ve destekçisi olduklarını ifade etti. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ziyaretlerinde personellere ‘geçmiş olsun’ temennisinde bulunarak çiçek takdim etti.

BAŞKANIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Şehitkamil Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Personeli Adem Kılıç, ziyaret dolayısıyla Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti.  Adem Kılıç, “Patlamanın olduğu gün bizler de temizlik çalışması yapıyorduk. Aniden büyük bir patlama meydana geldi. Patlamanın etkisiyle birlikte şarapnel parçalarının isabet etmesiyle birlikte hafif şekilde yaralandık. Çok şükür o gün patlamadan sağ kurtulduğumuz için Allah’a şükür ediyoruz. Bugün yeniden işbaşı yaptık. Sağ olsun Belediye Başkanımız bizleri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

ÇOK ŞÜKÜR İYİYİZ

Başkan Rıdvan Fadıloğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şehitkamil Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Personeli Bülent Payaslı, “Olay günü bomba patlatıldığı saatte ben de çalışıyordum. Patlamayla birlikte kendimizi koruduk. Olayı hafif şekilde yaralanarak atlattık. Allah, Şehitkamil Belediye Başkanımızdan razı olsun. Geldi bizleri ziyaret etti. Sağlık durumumuz hakkında bilgi aldı. Çok şükür iyiyiz, görevimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bu tür olayların bir daha yaşanmaması için de Allah’a dua ediyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here