Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 16 Nisan tarihinde yapılacak referandum öncesi kırsal alanda bulunan mahallelere ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Halka, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve değiştirilecek yeni Anayasa ile ilgili bilgi veren Başkan Fadıloğlu, vatandaşın tüm sorularını da cevaplıyor.

Yapılacak 16 Nisan referandumu öncesi çalışmalarına aralıksız devam eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yoğun çalışma temposunu sürdürüyor. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, son olarak AK Parti Şehitkamil ilçe Başkanı Halil Uğur ve parti yönetimiyle birlikte; Göksüncük, Karacaburç, Erikli, Boyno, Yeşilce, Sofalcı, Dımışkılı, Karadede, Işıklı ve Durnalık mahallelerini ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşa önce bilgilendirmede bulunan Başkan Fadıloğlu, daha sonra da halktan gelen soruları cevapladı. Fadıloğlu, vatandaşın aklında hiçbir soru işaretinin kalmaması adına çalıştıklarını vurguladı.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve değiştirilecek 1982 Anayasası’nın ülke ekonomisi açısından önemine işaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Memleketin nasıl yönetileceğine karar vereceği bir sürece girdik. Ülkemizin geleceğini oylayacağız. Yapılacak referandumda ‘evet’ çıkmasıyla çift başlılık ortadan kalkacak. Hükümet krizleri artık tarih olup; yargı, asker, bürokratik vesayetlere son verilecektir. Vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştıracak yatırımların önüne keyfi olarak kimse geçemeyecektir. Ülkemizde yapılacak olan yatırımlar daha hızlı gerçekleştirilecektir. Yapılacak yatırımlara kimse engel olamayacaktır. Bu anayasa değişikliği paketine vatandaşlarımız onay verirse yürütme hızlanacaktır” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here