148177-BASKAN-FADILOGLU-CIKSORUT-MAHALLESINDE-VATANDASLARLA-BULUSTU

 

AK Parti’nin Şehitkamil Belediye Başkanlığı adayı Rıdvan Fadıloğlu, Özgürlük Mahallesi’nde esnaf ve semt pazarcıları ile buluştu. Vatandaşlarla tek tek sohbet eden Başkan Adayı Fadıloğlu, şiddetli yağan yağmura rağmen gezisine devam etti.

İkinci kez AK Parti’nin Şehitkamil Belediye Başkanlığı adayı olan Rıdvan Fadıloğlu, köy köy, mahalle mahalle dolaşarak vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Yoğun tempoda çalışan ve seçim bölgesinde çalmadık kapı bırakmayan Başkan Adayı Rıdvan Fadıloğlu, Özgürlük Mahallesi’nde esnaf ve semt pazarcıları ile buluştu. Yoğun yağan yağmura rağmen mahalle esnafını tek tek gezen vatandaşların sıkıntı ve isteklerini dinleyen Fadıloğlu, ileri dönemde vatandaşların rahatı için nelerin yapılabileceğini esnafla istişare etti. Esnafın ve vatandaşların isteklerini göz ardı etmeyen Başkan Adayı Fadıloğlu, daha sonra Özgürlük Mahallesi Semt Pazarı’na uğradı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Adayı Fadıloğlu’na pazarcı esnafı da meyve ikramında bulundu.

BAŞKANIMIZ ŞEHİTKAMİL’E ÇOK ŞEY KATTI

Fadıloğlu’nun daha önceleri de kendilerini ziyaret ettiğini dile getiren Özgürlük Mahalle esnafı, “Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ile daha önce de bir araya gelmiştik. Kendisi birçok kez bizi ziyaret etmişti. Başkanımızdan memnunuz. Yapılacak olan seçimlerde inanıyoruz ki Başkanımız yeniden seçilecek. İlçemize birçok hizmeti oldu. İnanıyoruz ki önümüzdeki beş yıl içinde de güzel hizmetler yapacaktır” dedi. –

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here