AHMET UZER BÜYÜKÞEHÝR BELEDÝYELER YASASI’NI ANLATTI AK PARTÝ GAZÝANTEP ÝL BAÞKANI AHMET UZER: “TÜRKÝYE ÇOK BÜYÜK ÝSRAF VE SAVURGANLIKTAN KURTULUYOR” “TÜRKÝYE EYALETLERE BÖLÜNÜR DÝYORLAR, HAYIR, BÝZ ÝNSANIMIZA GÜVENÝYORUZ, ONLARI SEVÝYORUZ” “MUHALEFET BEÞÝ

Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanlığı için Hakan kurt’un ismi büyük ölçüde netlik kazınırken, Şehitkamil İlçe Başkanlığı için belirsizlik sürüyor. Bugüne kadar gündeme gelen isimlerin başkanlık için düşünülmediği ifade ediliyor.

SÜRPRİZ BİR İSİM ÇIKABİLİR

Ak Parti Gaziantep İl teşkilatı Şehitkamil İlçe Başkanlığı için düğümü çözemedi. Henüz net bir açıklama  yapılmaz iken, parti çevresinde şimdiye kadar güdeme gelmeyen bir ismin başkan olacağı konuşuluyor.

KİMLERİN İSMİ GEÇMİŞTİ

Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanlığı için bugüne kadar Memik Terlemez, Talip Esen, ve Mustafa Dinçoğlu’nun ismi başkanlık için geçmişti. Ancak son gelişmelerle birlikte bu üç isminde başkanlık için düşünülmediği konuşuluyor.

ARAYIŞLAR SÜRÜYOR

Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer ve il yönetimi Şehitkamil İlçe Başkanlığına getirilecek isim üzerinde çalışırken, başkanlığı düşünen bazı isimlerinde kulis çalışmalarını sürdürdüğü ifade ediliyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here