Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 14 yıl önce geçirmiş olduğu bir rahatsızlıktan dolayı yürüme engelli olan İsmet Parlak’ı evinde ziyaret ederek, yanında götürdüğü akülü tekerlekli sandalyeyi hediye etti. Akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan ve mutluluğu yüzüne yansıyan İsmet Parlak, tekerlekli sandalyesine binerek, ilk turunu evin önünde attı.

 

14 yıl önce geçirmiş olduğu bir rahatsızlıktan dolayı yürüme engelli olan 73 yaşındaki İsmet Parlak, maddi durumu yetersiz olduğu için Şehitkamil Belediyesi Gıda Bankası’nı arayarak, akülü tekerlekli sandalye talebinde bulundu. Belediye yetkilileri tarafından yapılan incelemeler sonucunda akülü tekerlekli sandalye almaya hak kazanan İsmet Parlak’a sürpriz yapan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Parlak’ı evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun temennisinde bulundu. Bir süre İsmet Parlak ve ailesiyle yakından ilgilenen Başkan Fadıloğlu, getirmiş oldukları akülü tekerlekli sandalyeyi Parlak’a takdim etti. Akülü tekerlekli sandalyesine kavuşan ve mutluluğunu eşi ve çocuklarıyla paylaşan İsmet Parlak, tekerlekli sandalyesine binerek, ilk turunu da evin önünde attı.

 

ESKİDEN EVDEN DIŞARI ÇIKAMIYORDUM ARTIK HER YERE GİDEBİLECEĞİM

 

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkürlerini ileten İsmet Parlak, “14 yıl önce geçirmiş olduğum bir rahatsızlıktan dolayı yürüme engelli oldum. Bir akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacım vardı. Maddi durumum yetersiz olduğu için alma imkanım yoktu. Şehitkamil Belediyemize müracaat ettik ve sağ olsunlar bir akülü tekerlekli sandalye getirecekleri sözünü verdiler. Bugün de Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu bizzat evimizde bizleri ziyaret ederek, akülü tekerlekli sandalyeyi hediye ettiler. Artık eskiden evden dışarı çıkamıyordum, şimdi tekerlekli sandalyem ile birlikte her yere gidebileceğim. Bana bu mutluluğu yaşatan Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyorum, Allah başımızdan eksik etmesin diyorum” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here