seyrantepeye-3-sosyal-tesis-yapiliyor-1447926534-11860494408

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Seyrantepe 3. Etap Sosyal Tesisi inşaatını inceledi. Kaba inşaatı devam eden alanı yerinde inceleyen Başkan Fadıloğlu, “İnşallah kısa bir sürede Seyrantepe 3. Etap Sosyal Tesisindeki çalışmalar tamamlanacak ve milletimizin hizmetine sunulacak” dedi.

 

SOSYAL TESİS SAYISI HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Daha modern ve yaşanabilir bir ilçe oluşturmak amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Şehitkamil Belediyesi, sosyal tesis yapımlarına devam ediyor. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Seyrantepe Mahallesi’ne yapılan 3. sosyal tesisin yapımını yerinde inceledi. Başkan Rıdvan Fadıloğlu, yetkililerden yürütülen son çalışmalara ilişkin bilgi aldı. Başkan Fadıloğlu, kısa sürede çalışmaların tamamlanacağını ve Seyrantepe 3. Etap Sosyal Tesisinin milletin hizmetine sunulacağını kaydetti.

 

4 AY İÇİNDE TAMAMLANACAK

Sosyal tesislerin mahalle sakinleri için önemli mekanlar olduğuna vurgu yapan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, “Şehitkamil Belediyesi olarak sosyal tesis yapım çalışmalarına ağırlık vereceğimizi söylemiştik. İlçenin değişik bölgelerinde sosyal tesis çalışmalarımız devam ediyor. Seyrantepe 3. Etap Sosyal Tesisi de ilçe genelinde yapımı devam eden sosyal tesislerden biri. Toplam bin 600 metrekare arsa üzerinde 2 bin 200 metrekarelik inşaat yapımı gerçekleştiriliyor. 3 katlı inşa edilen Seyrantepe 3. Etap Sosyal Tesisi içerisinde; bay-bayan taziye evi, aile sağlığı merkezi, etüt merkezi, market ve fırın olacak. Kaba inşaatı devam eden Seyrantepe 3. Etap Sosyal Tesisinin 4 ay gibi kısa bir sürede tamamlanması hedefleniyor” açıklamasında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here