49004249207.10.2015162739gaziantepgunes

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve AK Parti Gaziantep Milletvekili adayları, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’nun hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Sunum eşliğinde yapılan ve yapılacak olan projeleri anlatan Başkan Fadıloğlu, özellikle köy statüsünden mahalleye dönüştürülen alanlarda gerçekleştirilen çalışmalar konusunda takdir edildi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Milletvekili Adayları ile Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezi’ndeki toplantıda bir araya geldi. Şehitkamil Belediyesi tarafından hayata geçirilen projeleri sunum eşliğinde anlatan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, toplantıya katılanlardan tam not aldı.

Gerçekleştirilen hizmet ve projelerin yanı sıra yapım aşamasındaki projeleri de aktaran Başkan Fadıloğlu, büyük beğeni topladı. Bakan Şimşek, Genel Başkan Yardımcısı Gül, Başkan Şahin ve milletvekili adayları, Şehitkamil Belediyesi’nin köy statüsünden mahalleye dönüştürülen yerlerdeki sosyal tesis, kilit taşı ve asfalt gibi çalışmalarından dolayı Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti. Şehitkamil Belediyesi tarafından gerçekleştirilen proje ve hizmetlere hayran kaldığını vurgulayan Şimşek, özellikle geri dönüşüm içerikli ‘Bayat Ekmek ve MÖP’ projelerinin önemine dikkat çekti. Bakan Şimşek, Şehitkamil Belediyesi tarafından hizmete sunulan geri dönüşüm projelerinin ‘örnek projeler’ olduğunu kaydetti. Toplantı, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here