50408938718.09.2015182133gaziantepgunes

AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, 1 KASIM Seçimlerinde 26. Dönem Milletvekili Aday Listesi Hakkında yayımladığı mesajında şunları söyledi.

“AK Parti Gaziantep’te tüm ülkemizde olduğu gibi şehrimizde de bir birinden değerli aday adaylarının teveccühüyle karşılaştığımız bir süreci geride bıraktık.

90 Aday Adayının  başvuruda bulunduğu şehrimizde Genel Merkezimiz tarafından seçimlere girecek olan 12 adayın ismi bugün Yüksek Seçim Kuruluna teslim edilerek kesinlik kazandı.

Listelerde yer almayan tüm geçmiş dönem vekillerimize ve aday adaylarımıza bugüne kadar olan özverili çalışmaları için özellikle teşekkür eder, bundan sonrada özverili desteklerini vereceklerini bildirmek isterim.

GÜN BİRLİK VE BERABERLİK YEMİNİ ETME GÜNÜDÜR

Özkeçeci, “gün; birlik ve beraberlik yemini etme günüdür”. İçinde bulunduğumuz kaoslu ortamdan çıkacağımız , hainlerin korkulu rüyası ve mazlumların gür sesi olmaya devam edeceğimiz bu yolda sadece elimizi değil, tüm bedenimizi taşın altına koymaya hazırız. Adaylarımız ve tüm teşkilatımızla birlik ve beraberlik içerisinde, partimizi, milletimizi ve ülkemizi 2023 Hedeflerine ulaştıracak çalışmalarda bulunarak 1 Kasım’da  zafere hep birlikte imza atacağıza inanıyoruz. Bu duygularla Milletvekili adaylarımızın şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here