yeni-adaylar-mulakata-1441125260-14965432854

Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, aday adayları başvurusunun ardından temayül ve mülakat yapılmayacağını açıkladı. Özkeçeci, “Sadece partimize ilk kez başvuru yapan aday adayları, genel merkez tarafından mülakata çağrılacak” dedi.

Ak Parti, 1 Kasım seçimleri için temayül ve mülakat yapmama kararı aldı. Daha önce Ak Parti’den aday adayı başvurusu olmayan kişiler ise, genel merkezde mülakata alınacak.

Ak Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, adaş adaylığı sürecini değerlendirdi. Sürecin başladığını ifade eden Özkeçeci, “Şu anda partimizin anket çalışmaları var. Bunun dışında, biz seçime hazırız. SKM kurulma aşamasında. Genel merkez bizden SKM için isim istedi, biz de önerimizi yaptık. Seçime hazırız” dedi.

Özkeçeci, kurultayın ardından 18 Eylül’de listenin belli olacağını belirtirken, Ak Parti’nin 2002 yılında hizmete aç olan topluma hizmet yaparak iktidar olduğunu ifade etti. Özkeçeci, “Ben eminim 1 Kasım seçimlerinde vatandaşlarımız bu kadar hizmeti karşılıksız bırakmayacaklardır” diye konuştu. Mehmet Demir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here