Rektör Yılmaz Kurban Bayramını kutladı

Rektör Yılmaz Kurban Bayramını kutladı

 

“Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak; tüm halkımızın bayramını kutladı.”

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak; tüm halkımızın bayramını kutladı.

Rektör Prof. Dr. Yılmaz yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Bayramlarımız; bağlarımızı kuvvetlendiren, dargınlıkların son bulmasına vesile olan, yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği, insanlar arasındaki sevgiyi ve saygıyı artıran  manevi bir değere sahiptir. Dünyamız ve ülkemiz zor günler geçirmektedir, bu zor günlerin bu bayram vesilesiyle bir an önce son bulmasını Yüce Allah’tan diliyor, bu mübarek günlerde şehitlerimizi ve gazilerimizi şükranla anıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Kurban Bayramının bütün insanlığa huzur ve barış getirmesini diler, öğretim elemanlarımızın, idari personelimizin, öğrencilerimizin ve tüm halkımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm İslam âlemi ve insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını dilerim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here