20140501_195216

Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Gaziantep’te bir ilke imza atarak uluslararası öğrenci buluşması gerçekleştiriyor.

Kısa adı UDEF olan Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu’na bağlı olarak faaliyetlerini yürüten Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği bu yıl yedincisi düzenlenen etkinliğin Gaziantep ayağını organize ediyor.

Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Mehmet Atsız yaptığı yazılı açıklamada şöyle konuştu:

“Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği olarak Gaziantep’te önemli bir etkinliğe imza atacak olmanın heyecanını, gururunu yaşıyoruz. Şehrimizde bulunan 2.000 civarındaki yabancı öğrencilere ilişkin farkındalık oluşturmak, misafirperverliğimizle buluşturmak, karşılaştıkları sorunları çözmek, Gazianteplilerle buluşturmak, mezun olup ülkelerine döndüklerinde gönüllü elçilerimiz olmaları, Türkiye’nin tarihi misyonuna katkı yapmaları için kurduğumuz derneğimizin vizyonuna uygun olarak 10-12 Mayıs tarihlerinde 3 gün boyunca Masal Parkı Festival Alanı’nda birçok stand açılacaktır.”

Gaziantep Yeni Doğu Uluslararası Öğrenci Derneği Logosu -Jpeg

“Eşzamanlı olarak 20 ilde düzenlenen etkinliğe Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu UDEF’ten Mehmet Gülsatar da katılacak olup Gazianteplileri de etkinliğimizde görmekten mutluluk duyarız.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here