50875729002.05.201583926gaziantepgunes

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulhamit Gül, Motif Grup’u ziyaret etti.

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AK Parti Gaziantep 2. Sıra Milletvekili Adayı Abdulhamit Gül 1. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Motif Grup Bay Door Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Bay’ı ziyaret etti.  Gül ziyarette, fabrikanın işçileriyle de bir araya gelerek öğle yemeği yedi.

Gül, burada yaptığı konuşmada, AK Parti’nin, eğitimden sağlığa, ulaşımdan iletişime kadar hemen her alanda Türkiye’de çağ atlatacak uygulamaları hayata geçirdiğini söyledi.

Türkiye’nin ilerlemesi ve daha iyi noktalara gelmesi için gece gündüz çalıştıklarını anlatan Gül, işçilerin evlerine götürdüğü rızkın artırılması için AK Parti’nin yeniden tek başına iktidar olması gerektiğini ifade etti.

Ülkedeki birlik ve beraberliğin korunması gerektiğini vurgulayan Gül, şöyle konuştu: ” AK Parti, birlik ve beraberliğimizin teminatı ve güvencesidir. Türkiye inşallah önümüzdeki dönemde daha da büyüyecek. Türkiye’nin ay yıldızlı pasaportunu görenler büyük saygı duyuyor. Ülkemizin gelişmesini çekemeyenler var ancak biz onlara rağmen yolumuza durmadan devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here