Gaziantep Diyanet Vakfı yönetimi Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür’ü makamında ziyaret etti. Karşılıklı görüş alış verişinin bulunulduğu ziyaret oldukça verimli geçti. Vakıf yönetimi Gür’e görev süresinde başarılar dilediler.

Gaziantep Diyanet Vakfı Başkanı Ahmet Çelik, Yönetim Kurulu Üyeleri Menderes Karaduman, Selahattin Yağız, Fatih Büyükkonuklu, Ertuğrul Uzak, Mehmet Okyay ve Selim Memiş’in ziyaret ettiği Gaziantep Üniversitesi Rektörü Ali Gür, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Gaziantep Diyanet Vakfı Başkanı Ahmet Çelik her zaman Gaziantep Üniversitesi’nin yanında olduklarını vurgularken, bundan sonra da bu desteğin artarak devam edeceğini ifade etti. Çelik, “Ben hocama öncelikle hayırlı olsun diyorum. Hocamız, akademisyenlerimizin özgür seçimi, Cumhurbaşkanımızın taktir ve tercihiyle atandı. Biz, her zaman olduğu gibi yine hocamızla, üniversitemizle beraberiz. Gaziantep Üniversitesi için elimizden gelen her şeyi beraber yapacağız, beraber çalışacağız. Yeni yönetimin üniversitemizi daha iyi yerlere getireceğine olan inancımız tam” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here