74870323720.02.2014233523gaziantepgunesSaadet Partisi il başkanı ve belediye başkan adayları, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler.  Ziyarette milli görüş belediyeciliğine değinen SP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Bozgeyik, ‘’Bizim projelerimiz model oldu” dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet Karalar, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Bozgeyik, Şehitkamil Belediye Başkan adayı Hayri Kamalı ve meclis üyesi adayları, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay’ı ziyaret ettiler. Yerel seçimlere doğru fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette, GGC yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

BOZGEYİK; BAŞKAN VE YÖNETİMİ TEBRİK EDİYORUM
Gazeteciler Cemiyetinin güzel bir mekana kavuştuğunu ve renkli bir açılışla hizmete açıldığını belirten SP Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Bozgeyik, GGC Başkanı İbrahim Ay ve Yönetim Kurulu üyelerini bu başarılarından olayı tebrik etti.
Ziyarette projelerinden de kısaca bahseden Bozgeyik şunları söyledi; “Milli görüş belediyeleri ülkede çığır açtı. Bu dönemde de yine ilkler ve enlerle anılacağız. Gaziantep’in başta ulaşım olmak üzere tüm sorunlarına hakimiz. Çözümlerimiz hazır. Tüm arkadaşlarımızla 30 Mart’ta zaferle ayrılacağımıza inancımız tamdır. ”

AY; GAZİANTEP KAZANSIN
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay ise, ziyarette yaptığı konuşmada Gaziantep’e en iyi hizmeti yapacak ekibin göreve gelmesini arzu ettiklerini belirterek, “bizler tüm adayların Gaziantep için iyi hizmet yapacağına inanıyoruz. En azından bu niyeti taşıdıklarından eminiz. Takdir halkın. 30 Mart’ta Gaziantep’in kazanmasını ümit ediyor ve SP Başkan adaylarımıza da yönetimimiz adına başarılar diliyorum”dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here