90195850703.06.2015142045gaziantepgunesAK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Mehmet Erdoğan, seçim çalışmaları için hızlı ve yoğun bir tempoyla sahada vatandaşla kucaklaşıyor.

AK Parti iktidarı milletin devlete vermiş olduğu vergilerden ve tüm katkıları geri millete çeviren bir parti olduğunu söyleyen Erdoğan, “AK Parti iktidarından önce bu çocuklarımızın ve bakıma muhtaç olan ailelerimizin, insanlarımızın, engellilerimizin devletle pek işi olmazdı. Çünkü devlet nerdeyse sosyal hukuk devleti dediğimiz geçmiş hükümetler onları yok sayıyordu. Ama bugün AK Parti iktidarında çocuklarımıza yaklaşık 500 ve 600 tl arasında yardım yapılıyor. Ve bunlarda daha da iyileştirilecek. Sürekli şekilde hiçbir çocuğumuzu bir kenara atmadık ve ailelerini de baş tacı yaptık. Bundan sonra da her zaman başımızın tacı olarak beraber yola devam edeceğiz. AK Parti iktidarı milletin devlete vermiş olduğu vergilerden tutun, tüm katkıları geri millete çeviren bir partidir. Ve bu parti diğer partilerle 7 Haziran günü tekrar seçime girecek. Sizlerin desteğine ihtiyacı var. Çünkü siyasi partiler oyla yaşar. Eğer siz AK Parti’nin arkasındaki gücü eksiltmezseniz yine bu tür faaliyetlerimiz artacak devam edecektir. Muhalefet AK Parti’den önce Türkiye’yi iflasa götürdüler. Ama bugün Türkiye sürekli kalkınan ve büyüyen bir ülke. Bakın çevremize, Suriye’yi perişan ettiler, Irak’ı perişan ettiler.

“CUMHURBAŞKANIMIZIN DİK DURUŞUYLA ÇOCUKLARIMIZLA İÇ İÇEYİZ”

Eğer bizler dik durmazsak, anayasayı değiştirmezsek ve başkanlık sistemini getirmezsek bu ülke her zaman  bu tür olaylara muhtaç bunları aşmamız lazım. Bu oyunları bozmamız lazım. Buda sizlerin seçimdeki duyarlılığına bağlı. İnsanoğlu başına gelmeyen olayları bilmiyor. Ama 14 yıldır Kurucu Genel Başkanımız bugünkü Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşuyla bugün sizler, bizler buradayız ve çocuklarımızla iç içeyiz.  Ve bu ülkenin kıymetini bilmenin idraki içerisinde olmamız lazım. Bugün Avrupa’nın tamamı eksiğe doğru gidiyor bölgemiz kan gölüne çevrilmiş ve Türkiye huzur içinde sizler çocuklarınızla şen şakraksınız. Hepimiz öyleyiz bu daha da iyi olacak inşallah. 5 Haziran günü hepinizi Demokrasi Meydanında Sayın Başbakanımızın mitingine bekliyorum. Yine 7 Haziran günü bakın sadece oyunuzu kullanmakla kalmayın.  AK Parti için hepimiz birer nefer olarak çalışalım. Çünkü şunu bilin ki AK Parti’ye çalışmamız çocuklarımızın geleceği içindir. “ diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here