Spor besinlerinin içeriği kullanıcılar için çok büyük öneme sahip olurken üretici markalar da bir o kadar dikkatli seçiliyor. Genel olarak kişiler daha öncesinde bu markanın kullanıcıları tarafından yapılan objektif yorumları dikkate alırken sonrasında kendileri de bu ürünü kullanıp sonraki kullanıcılar için yorumlar bırakıyorlar. Tüm bu işlemler sayesinde birçok kişi kendisi için en iyi ürünleri bulurken doğru bir şekilde üretimlerini yapan firmalar da yüksek satış rakamlarına ulaşıyor. BCAA gibi içeriği son derece önemli olan spor besinlerinde bu kaliteli firmaların ürünleri en çok tercih edilen ürünler olurken kişiler birçok istatistiğe göre kategorisinde en iyi olan firmalar ile çalışıyorlar.

BCAA hakkında çok fazla bilgisi olmayan kişiler küçük bir araştırma yaptıkları bu ürünlerin dışarıdan hazır olarak alınan amino asitler olduğunu görüyorlar. Vücut için son derece önemli olan bu amino asitleri içeren bsn amino x gibi özel ürünler de kategorisinin lideri olarak satışa sunulmaya devam ediyor. Dünyada ilk defa efervesan formunda üretilen BCAA katkısı olan bu ürün bu özelliği ile birlikte dikkatleri bir anda üzerine çekmiştir. Ürünün bir servisinde 14,5 gram ürün tercih edilirken bunun 10 gramı toparlamaya yardımcı olan ürünlerden oluşmaktadır. Buna ek olarak bu muhteşem ürünün içerisine D vitamini de katılırken kişilerin spor yaparken ortaya çıkan vitamin eksikliği de desteklenmiş olacaktır.

Toz halinde olan bu ürünün bir servisinde 14,5 gram ürün tercih edilirken kullanıcılar bu ürünü 350 ml. sıvı ile karıştırarak rahatlıkla kullanmaktadır. Eğer kişiler shaker kullanırlarsa yarım dakika çalkalamaları karışımın hazır hale gelmesi için yeterli olacaktır. Bunun sonrasında kişiler spor yapılan günlerde ve spor yapılmayan günlerde ürünü rahatlıkla kullanabilirler. Spor yapacakları gün içerisinde kişiler spor esnasında ya da spordan hemen sonra kullanabileceklerdir. Bunun dışında spor yapmadıkları günlerde bu ürünü tercih edecek kişiler isterlerse sabah kalktıkları anlarda isterlerse öğün aralarında bu ürünü alabilirler. Formülü oldukça güçlü olduğundan kişilerin gün içerisinde 1 ölçeği geçmeleri önerilmemektedir.

Bir ölçeğinde kişiler 2 gram Lösin, 1 gram İzolösin, 1 gram Valin, 2,5 gram Taurin ve 3,5 gram Alanine almaktadır. Buna ek olarak içerisinde D vitamini de bulunurken bu D vitamini günlük ihtiyacın tamamını karşılamaktadır. Ayrıca içeriğindeki sodyum da kişilerin uyku düzenlerinin daha rahat bir şekilde ayarlanabilmesini sağlamaktadır. Bcaa fiyatları son dönemde biraz artış gösteriyor olsa da birçok farklı yönden yarar sağlayan bu mucize ürünler kullanıcılar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Kullanıcılar en güvendikleri markaların ürünlerine gereken ücretleri öderken hiçbir sorun yaşamadan ürünleri kullanmaya başlıyorlar. BSN gibi ünlü markaların ürünlerinden çok iyi verim alan kişiler sporlarına devam ettikleri süre boyunca bu ürünleri de kullanıyorlar.

Bu tarz ünlü bir BCAA ürününü satın alacak olan kişiler Fitbull sitesine girdiğinde ilk olarak kategoriler kısmından BCAA ürünlerini incelemeye başlıyor. Bunun sonrasında BSN Amino X ürününde karar kılan kişiler bunun için yapacakları 99 TL’lik ödemeyi hangi şekilde ödeyeceklerine karar vermeye başlayacaklardır. 435 gram ağırlığında olan bu ürün kullanırken kişiler 30 gün rahatlıkla kullanacakken kişiler her bir servis için 3,3 TL ödemiş olacaklardır. 30 günlük kullanım süresi kişiler için kısa geliyorsa ve bu süreç içerisinde tekrar satın almakla uğraşmak istemiyorlarsa kişiler 2 adet aynı anda alarak ekstra indirimlerin de sahibi olabiliyorlar. Bu aşamada iki adet ürünü alan kişiler %15 indirim kazanırken her bir ürün için 85 TL ödeme gerçekleştiriyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here