Resim_1390172370ANTEPPRESS-NİZİP 

Gaziantep`in Nizip ilçesinde hasta oğluyla ilgilendiği için geçim zorluğu yaşayan baba, hayırseverlerin desteğini bekliyor.

Turgay Doğan, yaptığı açıklamada, 15 yaşındaki oğlu Fatih Doğan`ın bir buçuk yıl rahatsızlanması üzerine gittiği doktorda beyin ve omurilik arasında tümör oluştuğu teşhisi konulduğunu söyledi.

Geçen sürede maddi yetersizlikler nedeniyle oğlunun tedavisini tam olarak yaptıramadığını, rahatsızlık nedeniyle oğlunun görme yeteneğinin de azaldığını belirten Doğan, son olarak AK Parti Milletvekili Mehmet Sarı`nın girişimiyle Marmara Üniversitesi Araştırma Hastanesi`nde hafta içinde oğlunun ameliyat edileceğini kaydetti.

Oğlunun rahatsızlığı başladığından beri tüm mesaisini oğlu için harcadığını, bu nedenle işlerinin bozulduğunu anlatan Doğan, şunları söyledi:

“Oğlumla ilgilendiğim için telefon alıp sattığım bir işyerim vardı onun kirasını veremediğim için orayı da kapatmak zorunda kaldım. Uzun süredir çalışamıyorum. Evde kalan eşim ve üç çocuğum var. Bunlara da bakmak zorundayım. Bu nedenle ben hem yetkililerden hem de hayırseverlerden oğlum sağlığına kavuşana kadar da olsa bana yardım etmelerini istiyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here