vahsice-oldurulen-anne-ve-ogul-topraga-verildi-1426768308

İslahiye Yeşilyurt Mahallesindeki vahşi cinayeti hepiniz duymuşsunuzdur. 3 aylık hamile Ayşegül Bülbül (28) ile küçük oğlu Yasin Bülbül’ün (4) boğazları kesilerek öldürüldü.

Ne yazık ki cinayetin yeğen tarafından işlendiği ortaya çıktı. Bu olayı haber yapmamak için çok direndiğimi söylemeliyim. Ancak görmemezlikten gelmekle sorunların üstünü örtmek mümkün olmuyor. Bunun yerine konuyu irdelemek ve değerli çözüm önerilerinizi almak istedik.

LÜTFEN DUYARSIZ KALMAYALIM.

Ayşegül Bülbül’ün eşi Efendi Bülbül, eşi ve oğlunun mezarına elleriyle toprak attı. Hüseyin Çakmak isimli vatandaş, “Bu bir vahşettir. Bunu yapan idam edilmeli. İdamın geri gelmesini istiyoruz” diye feryat etti.

 

2 YORUMLAR

  1. ya çok kötü bir olay.bu kötü olayı yapan ve daha çook olan bu kadına şiddet,gasp,olayaların vahşet olayalrın bitmesini isteriz.stürkiye kendine gelmeli.bu vahşetlerin idam la asmakla fayda olmaz.haa tabiki ceza verilmeli.böyle olaylarda hukuktan isyeyim müebbet agarlaştırılmız hapis olması gerek.hep eğitim şart eğitim kültür bilgili tecrübe sahibi olmak şart.sizde hiç yakınmayın gayet iyi haber yapmışsınız .sizin bu haberi yapmmak için çok direndi ama görmezden gelemzdim demişiniz haberde.korkunç ve vahşet dolu olduğundan böyle düşündügüzü hissediyorum.vicdanlı birisiniz ve her zman hel şu günlerde iyiyie samimiyete doğruya vaicdana hep sahip olmak dileğiyle.sevgilerle kalın.ilk defa girdim yorum yazdım ANTEPPRESS.COM SİTENİzde.güzel site devam.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here