ŞAHİN VE TAHMAZOĞLU’NA ESNAFTAN SEVGİ SELİAk Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı ve adayı Mehmet Tahmazoğlu, seçim çalışmaları kapsamında Gaziler Caddesi esnafını ve Tuz Hanı esnafını ziyaret ederek sohbet etti.

Ak Parti İl Başkanı Ahmet Uzer ve teşkilat üyelerinin de bulunduğu Kuyumcular Odası ziyareti sonrası Gaziler Caddesi’ndeki esnafı ziyaret eden Şahin ve Tahmazoğlu, tek tek işyerlerine girerek esnafa ‘hayırlı işler’ diledi.

Ak Parti Gaziantep Milletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Fatma Şahin ve Şahinbey Belediye Başkanı ve adayı Mehmet Tahmazoğlu’nu gören esnaf ve vatandaşlar, büyük ilgi göstererek, yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Şahin ve Tahmazoğlu uzun süren esnaf ziyareti sonrasında Tuz Hanı ziyaret ederek, buradaki esnafla bir araya geldi. Burada da esnafla uzun süre sohbet eden Şahin ve Tahmazoğlu, esnafın dilek ve isteklerini de aldı.

Güçlü bir ekiple çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Ak Parti GaziantepMilletvekili ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Fatma Şahin, “Halkımızla ve esnafımızla Gaziantep’i geleceğe taşımak adına büyük ve önemli projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Görev süreleri boyunca her bölgeye hizmet sunmak adına gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade eden Başkan Tahmazoğlu ise “Bundan sonrada vatandaşlarımızın yaşamına katkı sağlamak adına hız kesmeden hizmet yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here