Gaziantepli Sürücüler Dikkat!. Yarın Bu Yollar Araç Trafiğine kapalı

Gaziantepli Sürücüler Dikkat!. Yarın Bu Yollar Araç Trafiğine kapalı

Gaziantep Valiliği’nden konuyla ilişkili olarak yapılan açıklamada şöyle denildi:

“İl Emniyet Müdürlüğümüzün halkımızın can ve mal güvenliğini koruma altında tutmak için çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmekte olup, Trafik ekiplerimizce trafikteki araç ve sürücüleri üzerinde denetimlerimiz aralıksız olarak devam etmektedir.

 

İlimizde 26 Mayıs Perşembe günü “Ahilik Haftası” etkinlikleri kapsamında saat:10.00’da Bey Mahallesi Maarif Kavşağı’ndan başlanarak Şehitler Caddesine kadar olan kısımda Mehteran Takımı Eşliğinde kortej yürüyüşü yapılacağından; 26 Mayıs Perşembe günü saat: 09.30’dan itibaren Ahilik Kutlama etkinlikleri tamamlanıncaya kadar,  aşağıda belirtilen güzergâhlar araç trafiğine kapatılacaktır.

İŞTE KAPANAN YOLLAR

 

1– Maarif kavşağı ile Şehitler Caddesi arası ve bu caddeye çıkan ara sokaklar araç trafiğine kapatılıp, araç trafiği Hürriyet Caddesinden-Maarif Alt Geçitten Stat istikameti ve Atatürk Bulvarı istikametine yönlendirilecektir.

2– Hürriyet Caddesi’nden gelen araç trafiği ise Maarif alt geçitten Dr. Ersin Devlet Hastanesi istikametine ve Atatürk Bulvarı istikametine, Şehitler Caddesi istikametinden gelen araç trafiği ise İnönü Caddesi istikametine yönlendirilecektir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 25.05.2016

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here