IMG_20151101_084626

Şehitkamil ve Şahinbey Belediyesi tarafından bu yıl düzenlenen Cumhuriyet Kupası’na Sani Konukoğlu Ortaokulu başarılarıyla damga vurdu.  Bu tür faalityetlere tam katılım gösterip başarı üstüne başarı elde eden Sani Konukoğlu Ortaokulu öğrencileri bu yıl da, Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen Satranç Turnuvası’nda; 2 tane ikincilik kupası, 2 tane üçüncülük kupası ve 1 tane dördüncülük madalyası kazandı.

Ayrıca Şahinbey Belediyesi tarafından düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’nda; takım halinde küçük erkekler kategorisinde Gaziantep ikinciliği ve yine takım halinde küçük kızlar kategorisinde Gaziantep üçüncülüğü elde etti.

Okulun başarıları bununla da sınırlı kalmadı. Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen Yüzme Turnuvası’nda 3 tane birincilik ve 2 tane ikincilik elde ederek  eğitim kalitesinin yanında sporda da ne kadar başarılı ve iddialı olduklarını kanıtladılar.

Okul Müdürü Ali Çalı, turnuvada emeği geçen öğretmen Veysel Güneş ve İzzettin Baykara’ ya teşekkür ederek öğrencileri kutladı. Çalı, okulun sosyal ve kültürel faaliyetlerine verdikleri desteğe devam edeceklerini söyledi.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here