AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ile birlikte 16 Nisan referandumu öncesi Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi üyeleriyle bir araya geldi.

Kooperatif üyelerine yeni sistem ve değişecek Anayasa maddelerine ilişkin bilgi veren Milletvekili
Tayyar, 16 Nisan’ın Türkiye için yeni bir milat olacağını dile getirdi.

REFERANDUMDA ‘EVET’ ÇIKMASIYLA ÇİFT BAŞLILIK ORTADAN KALKACAK

16 Nisan tarihindeki referandum öncesi çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Gaziantep Milletvekili Şamil Tayyar, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Durdu Yetkinşekerci, ile birlikte Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kemal Güneş ve Kooperatif üyelerini ziyaret etti. Sanayi esnafının istek ve sıkıntılarını dinleyen Milletvekili Tayyar, sorunların giderilmesi için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini dile getirdi. Milletvekili Şamil Tayyar, yeni Anayasa değişikliği ile ilgili bilgiler de verdi. 16 Nisan’da yapılacak olan referandumun önemine dikkat çeken Milletvekili Tayyar, “Ülkenin nasıl yönetileceğine karar vereceği bir sürece girdik. Ülkemizin geleceğini oylayacağız. Yapılacak referandumda ‘evet’ çıkmasıyla çift başlılık ortadan kalkacak. Yeni sistemde siyasi istikrar kalıcı hale gelecektir. Ekonomik büyüme, refah ve kalkınma hızlı ve etkili yönetimin garantisi altında olacaktır. Vesayet sistemi sona erecek. Güçlü hükümet, huzurun, güvenliğin ve özgürlüğün teminatı olacaktır. Meclisin temsil gücü artacak, birlik ve uzlaşma sağlanacak, ülkemiz güç kazanacaktır. Hükümet krizleri artık tarih olup; yargı, asker, bürokratik vesayetlere son verilecektir. Vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştıracak yatırımların önüne keyfi olarak kimse geçemeyecektir. Ülkemizde yapılacak olan yatırımlar daha hızlı gerçekleştirilecektir. Yapılacak yatırımlara kimse engel olamayacaktır. Bu anayasa değişikliği paketine vatandaşlarımız onay verirse yürütme hızlanacaktır” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Mustafa Kemal Güneş ise, “Milletvekilimiz Şamil Tayyar’dan Allah razı olsun. Ankara’ya ulaşmamızda bize köprü oluyor. Bütün sorunlarımızla ilgilenip, her türlü kolaylığı sağlıyor. Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ise, sanayi içerisindeki hür türlü eksiklikleri gidererek, sanayimiz içerisinde büyük hizmetler yaparak, esnafımızın işlerini kolaylaştırdı. Biz hem Milletvekilimizden hem de Başkanımızdan çok memnunuz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here