62014692001.12.20159850gaziantepgunes

Şahinbey Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü,  2015 Emlak Vergisi, İşyeri Çevre Temizlik vergisi ve İlan-Reklam vergisinin ikinci taksitinin son ödeme gününde Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu,  ödeme yapmaya gelen vatandaşlarla birebir ilgilendi.

Vatandaşları Emlak İstimlak Müdürlüğü servisinde karşılayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 2015 Emlak Vergisi, İşyeri Çevre Temizlik vergisi ve İlan-Reklam vergisinin ikinci taksitinin son ödeme gününde, ödeme yapmak için gelen vatandaşları karşılayarak, çay ikramında bulundu. Başkan Tahmazoğlu, ödeme yapmaya gelen vatandaşların kimlik bilgileriyle borç sorgulamasını yaptıktan sonra vezneye yönlendirdi.

BAŞKAN DEDİĞİN BÖYLE OLUR

Şahinbey Belediyesine sabahın erken saatlerinde ödeme yapmaya gelen vatandaşlar karşılarında Başkan Tahmazoğlu’nu görünce kısa bir şaşkınlık yaşadılar.  İstanbul’dan, Gaziantep’e ev vergisini ödemeye gelen bir vatandaş, “İstanbul’dan ev vergimi ödemek için geldim. Başkan dediğin böyle olur. Vatandaşla iç içe güler yüzlü, İstanbul’a gittiğimde gördüğüm bu manzarayı herkese anlatacağım” dedi.

Haber Merkezi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here