O caddenin ismi değişti...“Hollanda’nın Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya uyguladığı tutumunun ardından Osmangazi Mahallesi Nijmegen Caddesi İsminin Özgürlük Caddesi olarak değiştirilmesi hakkındaki kararı oy birliğiyle kabul edildi.”

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri mart ayı dönem toplantısının 2. birleşiminde 66 gündem maddesini oyladı.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Toprak başkanlığında Büyükşehir Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda, Hollanda’nın Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya’ya uyguladığı tutumunun ardından Osmangazi Mahallesi Nijmegen Caddesi İsminin Özgürlük Caddesi olarak değiştirilmesi hakkındaki kararı oy birliğiyle kabul edildi.

Öte yandan toplantıda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeleri Mart ayı dönem toplantısının 2. birleşiminde 66 gündem maddesini oyladı.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Osman Toprak başkanlığında Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda 48 madde oybirliğiyle, 16 madde oyçokluğuyla, 2 maddenin ise raporları henüz hazır olmadığından komisyona süre verilmesine karar verildi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here