Seçim çalışmaları için Gaziantep’te bulunan Devlet Bakanı ve Gaziantep AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Şimşek, Vali Ali Yerlikaya ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile birlikte Merkez İlçe Mahalle Muhtarları, Meclis üyeleri, Kurum Temsilcileri ve STK temsilcilerinin de katıldığı geniş katılımlı bir çalıştayda bir araya geldi.

Bakan Şimşek, 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler öncesinde yaşanan aksaklıklarla ilgili bilgiler aldı. Çözüm noktasında muhtarlar, meclis üyeleri, kurum temsilcileri ve STK temsilcileri ile görüştükten sonra “Biz halkımıza hizmet için varız. Seçim startı verildikten sonra esnaf ve mahalle gezileri yaptık. Halkımızı sorunlarını birer bir dinledik. Şimdi ise mahalleliyi, esnafı yakından tanıyan onların temsilcileri muhtarlar, meclis üyeleri ve STK temsilcilerimizden şehrin sorunlarını dinlemek ve kurum temsilcileri  ile hızlı çözüm üretmek için bir araya geldik. Vizyonu oldukça büyük olan partimiz tüm çalışmalarını halkın refahı için yapmaktadır. Bu doğrultuda Gaziantep’te her kesim ile görüşüp aksaklıklara çözüm bulmak için çalışacağız. Tüm kesimlere ulaşmak amacındayız. Elimizden geldiğinde halkın sorunlarını dinleyip çözmeye çalışıyoruz. İnsanların sorunlarını belirlemek için Sivil Toplum Kuruluşları ve Hemşehri Dernekleri ile irtibat halinde olmaya özen gösteriyor yani halkla iç içe çalışıyoruz” diye konuştu.

Maliye Bakanı ve Gaziantep AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Şimşek; çözüm odaklı bu tür çalıştayları Gaziantep’te tüm ilçelerimizde gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirterek sözlerine son verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here