Vatandaşların sağlıklı ve huzurlu bir şekilde ibadet edebilmeleri için tüm ayrıntıları gözden geçiren ve düzenli olarak camilerde iç ve dış mekan temizliği yapan Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ramazan ayı nedeniyle 3 cami temizlik ekibi ile ilçe genelinde bulunan 168 adet caminin tamamını düzenli bir program dahilinde temizliyor.

Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından kurulan 3 adet cami temizlik ekibi halı temizliği, iç ve dış temizliği yapılan camilerin sağlıklı, rutubet olmadan ve içeriye nefis kokular yayan bir sistemle temizleme çalışmalarını sürdürüyor. Günde 11 caminin temizlendiği program dahilinde temizliği yapılan camiye yeniden 15 gün sonra tekrardan temizlik ve dezenfekte işlemi yapılıyor.

Şahinbey Belediyesi ekipleri tarafından cami temizliğinin düzenli olarak yapıldığı ifade eden vatandaş, şunları söyledi:

“İbadet ettiğimiz camilerimizin iç ve dış temizliği düzenli olarak yapılmaktadır. Yapılan bu çalışmalardan çok memnunuz. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here