Asçelik’ten geleneksel iftar yemeği

 

Asçelik inşaat yönetim kurulu Başkanı Ahmet çelik düzenlediği geleneksel iftar yemeğiyle, Gaziantep il Müftüsü, Ak Parti teşkilatı ve STK’lar olmak üzere birçok davetliyle bir araya geldi.

 

Gaziantep Antep evinde geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğiyle bir araya gelen Asçelik inşaat yönetim kurulu başkanı Ahmet Çelik, Gaziantep İl müftüsü, Ak parti teşkilatı, STK’lar ve bir çok davetlinin de katıldığı iftar yemeğiyle ramazan ayının birlik beraberlik, kardeşlik ve hayırlı geçmesinin İslam alemi için hayırlı olacağına değindi.

 

Düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde konuşma yapan Çelik, ” Ramazan ayının birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışmanın olduğu bir aydır. Ramazan ayındaki beraberlik duygularının tüm aylarda aynı şekilde geçmesini Allah’tan temenni ederim. Bir bayrama daha girerken İslam coğrafyalarının birçok yerlerinde kan dökülüp birçok hain oyunlar oynanmaktadır. Yüce Allah’tan bayrama, bu dökülen kanların kesilmesini ve bu haince oynan oyunların bitmesini temenni ederim. Asçelik inşaat olarak eğitim alanında bir çok yardım faaliyetlerinde bulunduk bu yardımların devamını sağlamaya özen göstereceğiz.   Ülkemiz şuanda siyasi anlamda da bir fetret dönemi yaşamaktadır. Türkiye hükümeti kurulmadığı sürece de bu bu şekilde devam edecektir. Bir an önce Ülkemizin bu siyasi belirsizlikten kurtulmasını istiyoruz.” şeklinde konuşan Çelik,  davetimize teşrif eden herkese teşekkür ederiz bayramınız hayır ve güzel vesilelerle geçmesini Allah’tan niyaz ederim .” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here