6841ANTEP PRESS – Gaziantep

18 Kasım`da yapılacak CHP Olağanüstü Gaziantep  İl Kongresi`nde Av. Ahmet Yılmaz`ın karşısına Dr. Mehmet Şeker`in aday olarak çıkacağı öğrenildi. Halen İl Başkanı Olan Av. Hasan Öztürkmen ise aday olmayacağını açıkladı.
Gaziantep 3. Sulh Mahkemesinin 2009/365 değişik iş sayılı kararı ile CHP İl Olağanüstü Kongresi`nin, 18 Kasım 2009 günü Hollywood Düğün Salonu`nda yapılacağının kesinleşmesi üzerine geçtiğimiz gün, bir grup partili ve delege Dr. Mehmet Şeker`in İl Başkanlığına aday olması için kapısını çalmış ancak Dr. Mehmet Şeker, “Şu an için bunu kabul edemem. Partim için ne görev verirseniz yaparım, ancak İl Başkanlığına adaylığı yoğun işlerimden dolayı düşünmüyorum” demişti.
Partili ve delegeler Dr. Mehmet Şeker`in `hayır` cevabına rağmen, tekliflerini geri çekmedi. Dr. Şeker`e İl Başkanlığı için yoğun ısrarlarını sürdüren partililer sonunda muratlarına erdi. Tereddütte olan Dr. Mehmet Şeker`in aday olmayı kabul ettiği, bugün yurtdışından döndükten sonra, Olağanüstü İl Kongresi`nde aday olacağını resmen açıklayacağı öne sürüldü

Gaziantep Haberler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here