turk-ve-sencan-sahaya-indi-1444037590-15019529592

CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Türk ve CHP Şahinbey Belediye Meclis Üyesi Hasan Şencan, dün CHP’nin Düztepe ve Esentepe’deki gezilerine eşlik etti. 1 Kasım seçimlerinde partileri için destek isteyen Türk ve Şencan,  önümüzdeki seçimlerin önemine vurgu yaptı.

CHP Gaziantep Milletvekili adayları esnaf gezilerine ara vermeden devam ediyor. Esnaf gezilerinde adaylara meclis üyeleri ve partililer de eşlik ediyor.

ESNAFIN UMUDU CHP

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep Milletvekili adayları, Düztepe, Esentepe  esnafını ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinlediler. Esnafın sorun ve talepleri dinleyerek, iktidara gelmeleri halinde esnafla ilgili projeleri hayata geçireceğini dile getiren CHP Gaziantep Milletvekili Akif Ekici, Esnafın CHP’ye umut bağladığını söyledi.

ÖNCE TÜRKİYE ÖNCE GAZİANTEP

CHP 1. Sıra Milletvekili Adayı Akif Ekici,  seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini belirtirken, seçimlere çok az bir süre kaldığını bu süre içerisinde tüm esnaf ziyaretlerinin hız kesmeden devam edeceğini ve en kısa sürede tamamlanacağını söyledi. Ekici, “Biz Önce Türkiye Önce Gaziantep diyoruz. Gaziantep için gereken ne ise yapacağız’’dedi.

TÜRK VE ŞENCAN DA SAHAYA İNDİ

Milletvekili adaylarının yanı sıra CHP’de meclis üyeleri de sahaya indi. CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Hasan Türk ve CHP Şahinbey Belediye Meclis Üyesi Hasan Şencan, dün CHP’nin Düztepe ve Esentepe’deki gezilerine eşlik etti.  1 Kasım seçimlerinde partileri için destek isteyen Türk ve Şencan,  önümüzdeki seçimlerin önemine vurgu yaptı.


Mehmet Torun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here