CHP, devletin imkanlarının köylü memmed ağaya kullanılmasına muhalefet eder, sözkonusu kendilerine hizmet olunca muhalefetlikleri anında biter. Ne diyelim Allah, yaramazlara fırsat vermesin.
Şahinbey Belediyesi’nin öğrencilere yönelik Çanakkale gezisi kervanına mahalle-köy muhtarları, STK temsilcilerinden sonra ana muhalefet partisinin il, ilçe yöneticileri de katıldı!

CHP’nin yaramaz yöneticileri!

Şahinbey Belediyesi’nin öğrencilere yönelik Çanakkale gezisi kervanına mahalle-köy muhtarları, STK temsilcilerinden sonra ana muhalefet partisinin il, ilçe yöneticileri de katıldı! Şahinbey Belediye Meclis Üyesi Mehmet Dokbay’ın liderliğinde, Mehmet Tahmazoğlu’nun katkılarıyla düzenlenen Çanakkale gezisine toplamda 24 CHP’li il ve ilçe yöneticisi katıldı. Geziye katılan CHP’li meclis üyesi ve yöneticilerine partililer sosyal medya üzerinde tepki yağdırdı.

ANA MUHALEFETİN İSTEDİĞİNİ TAHMAZOĞLU GERİ ÇEVİRMEDİ

Ana muhalefet partisinin Gaziantep’te ki etkili temsilcilerinin katıldığı Çanakkale Gezisinin tüm masrafları Şahinbey Belediyesi tarafından karşılandı. Daha önce belediye meclis toplantılarında Çanakkale gezisine sadece öğrencilerin katılması gerektiği yönünde beyanda bulunan CHP’li üyeler bu söylemleriyle ters düştüler. CHP’li Meclis üyesi Mehmet Dokbay, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na CHP’li il ve ilçe yöneticilerinin de Çanakkale gezisine katılmak istediklerini söyledi. Dokbay’ın bu sözleri karşısında gezi talebini kabul eden Tahmazoğlu, gezinin geçtiğimiz günlerde gerçekleşmesini sağladı.

GEZİYİ İL BAŞKANI HAYRİ SUCU ENGELLEYEMEMİŞ!

Meclis üyesi Mehmet Dokbay’ın öncülüğünde, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun katkıları ile düzenlenen geziyi Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Hayri Sucu engelleyemedi. Hakimiyet’e konuşan Sucu, “Ben arkadaşlarımızın geziye katılmamalarını söyledim, dinleyen olmadı. Aynı şekilde Şahinbey İlçe Başkanı Hüseyin Yalçın’da meclis üyesi ve yöneticilerin geziye katılmamalarını istedi ama yine dinleyen olmadı” şeklinde konuştu. Partililerin sosyal medya üzerinde büyük tepki gösterdiği geziye katılanlarla ilgili olarak parti disiplin kurullarının acilen harekete geçirilmesi talep edildi.

Fatih Çeliktürk / Hakimiyet Gazetesi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here